bus auto fiets
Menu

Dowiedz się więcej o Kolejova1

Od samego początku założeniem projektu Kolejova1 jest zagwarantowanie przyszłym mieszkańcom wysokiej jakości życia, komfortu i bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o tym jakie rozwiązania wpływają na to, że projekt Kolejova1 jest możliwie przyjazny środowisku dostarczając przy tym bardzo wysoką jakość dla mieszkańców i całej okolicy.

Oyka Hol 05 1900 Jpg
WIZ3
Wiz2v2
Klatka Zalety Kolejova1

Ekologia i środowisko

Szanujemy przyrodę oraz sąsiedztwo inwestycji dbając o tereny zielone wokół i na dziedzińcu inwestycji.

Przywiązujemy dużą wagę do ekologii, ochrony środowiska i zagwarantowania wysokiej jakości życia przyszłych mieszkańców. Kolejova1 będzie wykorzystywała zrównoważone i trwałe rozwiązania nastawione na poszanowanie zasobów naturalnych. Zwieńczeniem naszych starań jest projekt spełniający wysokie wymagania systemu certyfikacji BREEAM na poziomie „Very Good”.

Na cele podgrzewania wody użytkowej zastosowane zostały wysokowydajne pompy ciepła, a na dachach budynków zlokalizowane zostały panele fotowoltaiczne, zapewniające zieloną energię dla instalacji wspólnych.

Komfort i bezpieczeństwo

Kolejova1 wyposażona jest w podgrzewaną rampę zjazdową, gwarantującą niezbędną przyczepność nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych oraz pełen monitoring, także wszystkich kondygnacjach garażu. Przed wejściem do mieszkań znajdują się wycieraczki systemowe, ułatwiające zachowanie przestrzeni w czystości oraz utrzymanie jej spójności estetycznej. W mieszkaniach zastosowano drzwi antywłamaniowe Porta Extreme posiadające certyfikat RC3 wg normy PN EN 1627, które zapewniają ochronę przed włamaniem nawet przy użyciu specjalnych narzędzi. Drzwi zapewniają wysoką izolacyjność akustyczną, są ognioodporne i dymoszczelne.

Dzięki zastosowaniu płaskiej płyty, ozdobne grzejniki Purmo Plan idealnie komponują się zarówno z wnętrzami w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Na balkony i tarasy prowadzą okna przesuwne, a duże przeszklenia rewelacyjnie doświetlają wnętrze. Pod obudową wizualnie nawiązującą do elewacji przewidziano miejsce do montażu zewnętrznej jednostki klimatyzacji. Budynki wyposażone są w okna ze szkleniem niskoemisyjnym, które pozwala na ograniczenie przegrzewania mieszkań latem, a w okresie zimowym zapewniają wysoką ochronę przed stratami energii cieplnej.

Przestronny, reprezentacyjny hol wejściowy z miejscem przewidzianym dla konsjerża pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa, wygody i zaoszczędzenie cennego czasu. 

Smarthome Kolejova1 Zalety

Mieszkaj inteligentnie

Z pomocą systemu smart home Twoje nowe mieszkanie jeszcze lepiej dopasuje się do Twoich potrzeb i stylu życia. Zyskaj dostęp do najnowocześniejszych technologii wynoszących wygodę i bezpieczeństwo na nowy poziom. Mieszkania wyposażono w zintegrowany z systemem smart home wideodomofon oraz w panel dotykowy przy wejściu.

Zamknij i wprowadź inną właściwość.
{{interestList.plots.length}}
{{plot.PlotNr}}. {{plot.PlotType}}

Wskazówka:
Możesz dodać
kilka mieszkań

Aktualizacja

Poznaj ofertę

Poznaj ofertę

Sprawdź ofertę dostępnych mieszkań na makiecie 3D. Wybierz swoje wymarzone mieszkanie i skontaktuj się z nami.

Oferta