bus auto fiets
Menu
Powrót do aktualności

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

22 grudnia 2023

Zakup mieszkania to niewątpliwie duże wydarzenie. Chcielibyśmy, aby proces wyboru wymarzonego lokum był możliwie przyjemny i ekscytujący. Poznaj swoje przyszłe mieszkanie w atrakcyjnej formie, skorzystaj z wirtualnego spaceru po mieszkaniu oraz dziedzińcu inwestycji Kolejova1 i poczuj się jak u siebie!

Wyobraź sobie, że pijesz już kawę na balkonie z widokiem na panoramę miasta – jest to możliwe dzięki funkcjonalnościom wprowadzonym przez nas z myślą o klientach, stojących przed trudnym wyborem. Mamy nadzieję, że damy radę go trochę ułatwić! 😊

Poznaj funkcjonalności makiety 3D naszej inwestycji, którą znajdziesz w zakładce Oferta.
Wybierz interesujące Cię mieszkanie z makiety inwestycji, aby zyskać dostęp do poniższych funkcji.

Oferta
Wirtualny Spacer Kolejova

Rzut mieszkania

Zobacz swoje mieszkanie z wielu perspektyw. Dzięki tej funkcji możesz zobaczyć podgląd wizualizacji z przykładową aranżacją oraz poznać układ wybranego mieszkania. Obróć wizualizację w dowolny sposób, tak by dokładnie zobaczyć każde z pomieszczeń.

Wirtualny Spacer2

Spacer po mieszkaniu

Poczuj się jak u siebie w domu. Możesz teraz przespacerować się po swoim wymarzonym mieszkaniu. Zobacz z bliska salon, kuchnię, sypialnię i łazienkę. Przełącz styl aranżacji wnętrz, by jeszcze lepiej doświadczyć emocji, jakie towarzyszą nowemu mieszkaniu. Sprawdź jak wybrane mieszkanie prezentuje się w przytulnym stylu wykończenia „Amsterdam” oraz eleganckim „Paris”.

Widok Z Balkonu Kolejova

Widok z balkonu

Nie zapomnij wyjść na balkon i odetchnąć świeżym powietrzem, to ważny element każdego mieszkania. Życie w sercu Poznania to nie tylko dostępność sklepów i usług na wyciągnięcie ręki, ale też niesamowite widoki i klimat tętniącego życiem miasta.

Widok mieszkania

Dzięki tej opcji zobaczysz jak wygląda rzut z zewnątrz na fragment budynku w którym znajduje się wybrane przez Ciebie mieszkanie. Zobacz z bliska elewację budynku i zachwyć się unikatową i ponadczasową architekturą inwestycji Kolejova1.

Widok Budynku Kolejova

Widok budynku

Spójrzmy z jeszcze szerszej perspektywy. Przechodzimy do funkcji „Widok budynku” i widok robi kilka wirtualnych kroków wstecz. Skorzystaj z obrotowego modelu by zobaczyć go z każdej ze stron. Twoje mieszkanie będzie wyróżnione na makiecie budynku. Zwróć uwagę na widoki, architekturę i otoczenie. Czyż nie wygląda to pięknie?

Zobacz z bliska otoczenie

Z poziomu widoku całej inwestycji wybierając jedną z widocznych na makiecie ikon pinezki lub poprzez przycisk „Spacer po osiedlu” możesz przejść się po dziedzińcu i najbliższym otoczeniu inwestycji Kolejova1. Przekonaj się na własne oczy jak urokliwe tereny wspólne znajdują się tuż za oknem Twojego przyszłego mieszkania.

Zrób następny krok

Wybrane mieszkanie możesz dodać do porównania w celu zestawienia ich ze sobą oraz przesłania do biura sprzedaży zapytania dotyczącego kilku wybranych lokali. Z tego miejsca możesz pobrać także kartę mieszkania, by zapoznać się z nim w bardziej tradycyjnej formie. Bezpośrednio z podglądu mieszkania możesz przesłać także do nas wiadomość – zawsze chętnie odpowiemy na pojawiające się pytania i pomożemy spełnić Twoje marzenie!

Wirtualną makietę inwestycji znajdziesz w zakładce Oferta.

Nadal szukasz? Napisz do nas opisując czego oczekujesz od mieszkania idealnie dopasowanego do Ciebie. Chętnie podpowiemy.

Oferta
Zamknij i wprowadź inną właściwość.
{{interestList.plots.length}}
{{plot.PlotNr}}. {{plot.PlotType}}

Wskazówka:
Możesz dodać
kilka mieszkań