bus auto fiets
Menu
Powrót do aktualności

Zapraszamy na Targi Mieszkań i Domów | 18-19 marca | Stoisko G1

16 marca 2023

Mamy przyjemność poinformować, że firma Novaform weźmie udział w Targach Mieszkań i Domów, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich już w dniach 18-19 marca. Będziemy na stoisku G1 i liczymy, że spotkamy tam wielu z Was.

MG 6207 1

Jeśli interesujecie się zakupem mieszkania w inwestycji Kolejova1 macie świetną okazję, by spotkać się i porozmawiać z nami na Targach Mieszkań i Domów już w ten weekend. Z przyjemnością udzielimy wszelkich odpowiedzi na Wasze pytania i przedstawimy Wam bliżej naszą inwestycję.

🔴 Kolejova1 to projekt realizowany w samym sercu miasta. Inwestycja łączy w sobie nowoczesność, zachowując przy tym odwołanie do bogatej historii tego miejsca i unikatowy klimat Łazarza. Unikalny projekt łączy rewitalizację znajdujących się w tej lokalizacji historycznych budynków oraz budowę nowoczesnej dominanty architektonicznej pod postacią siedemnastokondygnacyjnego wieżowca.
Kolejova1: biuro@kolejova.pl

Novaform to jednak znacznie więcej. Skorzystaj z okazji i dopytaj o inne inwestycje, które realizujemy.
Umów się z nami na spotkanie podczas wydarzenia, a otrzymasz wejściówkę na targi gratis!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na targi Domów i Mieszkań na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 18-19 marca. Będziemy tam dla Was, gotowi do udzielania wszelkich odpowiedzi i prezentacji naszych produktów. Do zobaczenia na stoisku G1!

Zamknij i wprowadź inną właściwość.
{{interestList.plots.length}}
{{plot.PlotNr}}. {{plot.PlotType}}

Wskazówka:
Możesz dodać
kilka mieszkań