bus auto fiets
Menu
Powrót do aktualności

Targi Mieszkań na MTP | 23 - 24 września | Stoisko G1

21 września 2023

Już w ten weekend spotkajmy się na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu. Zapraszamy na 𝐬𝐭𝐨𝐢𝐬𝐤𝐨 𝐆𝟏, hala 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska w celu uzyskania aktualnych informacji o inwestycji Kolejova1, omówienia z biurem sprzedaży dostępnych mieszkań, sprawdzenia atrakcyjnych wizualizacji oraz modelu 3D inwestycji powstającej w samym sercu miasta. Przekonaj się na własne oczy, jaki widok na panoramę Poznania możesz mieć z balkonu w swoim nowym mieszkaniu.

Poznaj z bliska inwestycję w sercu miasta

Kolejova1 to niezwykle atrakcyjny projekt nie tylko ze względu na atrakcyjną lokalizację, ale także ponadczasową i wyróżniającą projekt architekturę. Kolejova1 to projekt w którym każdy detal ma znaczenia, dlatego dużą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości materiałów wykorzystywanych przy jego realizacji.

Zamieszkaj w centrum Poznania, by cieszyć się wszystkim, co najlepsze Poznań ma do zaoferowania. Bliskość kultury i usług nie stoi jednak na przeszkodzie do spędzania czasu w otoczeniu przyrody. Zieleń będzie obecna na dziedzińcu inwestycji, a w jej otoczeniu znajdują się parki, dzięki którym będąc w sercu miasta możesz poczuć się wolnym wśród otaczającej natury.

Wszystkie inwestycje Novaform w jednym miejscu

W ofercie Novaform Polska znajdziecie szeroki wybór mieszkań w atrakcyjnych lokalizacjach.

🔴 𝐍𝐨𝐯𝐞 𝐎𝐥𝐞𝐧𝐝𝐫𝐲 to wieloetapowa inwestycja na dynamicznie rozwijających się poznańskich Naramowicach. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację ze ścisłym centrum miasta, a także oferuje liczne tereny zielone do aktywnego wypoczynku. Tego lata zakończyliśmy drugi etap inwestycji, a trzeci, ostatni etap już cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
🔴 𝐊𝐨𝐥𝐞𝐣𝐨𝐯𝐚𝟏 to projekt realizowany w samym sercu miasta. Inwestycja łączy w sobie nowoczesność, zachowując przy tym odwołanie do bogatej historii swojej lokalizacji i unikatowy klimat Łazarza. Unikalny projekt łączy rewitalizację historycznych budynków, ich nadbudowę oraz budowę nowoczesnej dominanty architektonicznej pod postacią siedemnastokondygnacyjnego wieżowca.
🔴 Rozpoczęliśmy budowę kolejnego etapu inwestycji 𝐎𝐬𝐢𝐞𝐝𝐥𝐞 𝐊𝐨𝐧𝐢𝐧𝐤𝐨! Zespół domów dwurodzinnych w zabudowie szeregowej realizowany w ścisłym sąsiedztwie Poznania. Charakterystycznym elementem jest ponadczasowa architektura, różnokolorowe elewacje przypominające cegłę i eko rozwiązania jak wykorzystanie pomp ciepła do celów grzewczych.
Podczas targów koniecznie zapytajcie o drzwi otwarte w Koninku!
🔴 Po raz pierwszy na Targach Mieszkań i Domów będziecie mogli dowiedzieć się o nowym projekcie. Odwiedź nasze stoisko i odkryj tajemnicę najnowszej inwestycji Novaform Polska! :)

Skorzystaj z okazji - spotkajmy się na targach!

Zapraszamy do rozmowy na stoisku Novaform! Będziemy tam dla Was, gotowi do udzielania wszelkich odpowiedzi i prezentacji naszych inwestycji. Do zobaczenia na 𝐬𝐭𝐨𝐢𝐬𝐤𝐮 𝐆𝟏!

Zamknij i wprowadź inną właściwość.
{{interestList.plots.length}}
{{plot.PlotNr}}. {{plot.PlotType}}

Wskazówka:
Możesz dodać
kilka mieszkań